כניסה מפייסבוק

המומלצים של קלאב 50

טיולים ונופש > מחפשים זוגות למפגשים

מירי, 14/02/12 11:49

שלום אנו זוג בפרק  ב' ,  50-55  , מחפשים חברים /ות חדשים ,אך  ורק  זוגות .בטוווח הגילאים שלנו 

לטיולים, ליציאות :ריקודים, הצגות  , מפגשים וכו'.

אנחנו גרים  בגבעת שמואל.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שלום אנו זוג בפרק  ב' ,  50-55  , מחפשים חברים /ות חדשים ,אך  ורק  זוגות .בטוווח הגילאים שלנו 

לטיולים, ליציאות :ריקודים, הצגות  , מפגשים וכו'.

אנחנו גרים  בגבעת שמואל.

מירי, 14/02/12 11:49
תגובתך:
! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

זהבה שלום,

אני מעוניין להבין את "קבוצת מטיילים איכותית מאוד". זוגתי ואני מטיילים והרבה גם בארץ וגם בחו"ל. אני מעוניין לדעת איך נדע אם האיכות שלנו מתאימה לאיכות הקבוצה?

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום

אשמח להתכתב איתך דרך המייל האישי

כתבי אלי למייל werlili@walla,co.il

תודה ליה

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אנחנו בגיל המתאים.מעונינים לבלות בדומה לכם .גרים בהוד השרון.כתבי לי למייל ilanaw1010@gmail.com

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אנחנו מאוד אוהבים לטייל בארץ ובחו"ל.בני 70 בכושר טוב ורוח צעירה.

לאיזו קבוצה "איכותית"הכוונה?באיזה אזור?

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום צביקה. באמת אי אפשר לדעת מראש צריך לנסות. אני רק יכולה לספר לך שהאנשים שבאים לקבוצה הם גם בעלי מקצועות נחשבים אך יחד עם זה הם צנועים ולא מתנשאים, ועבורי זה המדד. מאחר ובעלי מנתח לב, רוב חברינו הם רופאים, אך יש גם רואי חשבון,הייטקיסטים, שגריר בפנסיה,טייס במיל ועוד . כולם כמו שאמרתי לעיל. חבריים שוחרי תרבות ונעימים. מתאים?

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

צביקה שלום

אכן כל אדם הוא עם האכויות שלו. אף פעם אין להגדיר קבוצה כאכותית או כלא אכותית. לא דוגל בכל ההגדרות האלה. אצלנו בקבוצה כל אחד מביא את האיכות שלו ואין חובה להגיע לכל טיול או מפגש כל אחד לפי ראות עיניו בוחר מה טוב לו ומה כדאי לו. אנחנו מאזור המרכז, ומטיילים כל שבוע בשבילי הארץ. תרצה לשמוע יותר שלח מייל לכתובת tzacy01@walla/com ונשמח לעדכן אתכם, שולי וצחי.

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

צחי חג פורים שמח. תגובתך שמחה אותי. כבר חשבתי שהעברית שלי אינה עברית ושהתייחסותי לבני אדם לפי ערכם כבר אינה לעניין. אכן קשה להגדיר קבוצה איכותית על סמך הטייטלים (ההגדרות החיצוניות) שאנשים מציגים אותם במקום את אישיותם.

יש אנשים ללא השכלה וגם ללא תואר שאיכותם, לפחות בעיני, עולה בכמה רמות על זו של "טיפוסים" שכל שיש להם לתרום לחברה זה תואר או דרגה, שאינם אומרים דבר על טיבו המהותי של אדם.

מבחינתי איכותו של טיול מושפעת מהמפגשים עם הנוף האנושי המקומי. מאחר ואנחנו מטיילים ולא מעט אני כבר יכול לומר שכבר שכחתי איך נראה ארמון זה או כנסיה זו אבל עדיין לא נס ליחם של המפגשים המדהימים שהיו לנו עם תושבים מקומיים - גם בארץ וגם בארצות חוץ לארץ. בזכות אותם מפגשים בקרנו במקומות ובאתרים שאף תייר או אפילו מדריך טיולים לא שמע עליהם. אשמח להחליף חוויות עם כל מי שאוהב לחוות חוויות אמת.

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום אשמח לשמוע פרטים הפל שלי 0522322400

תודה....

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום אני מעונינת להכיר  וליהיות בחברה איכותית  גיל 56 גרושה

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

נחמה ויוסי.

אנו זוג מראשל"צ, מחפשים זוגות לבילוי משותף, מוסיקה תאטרון טיולים וכל מה שבא, אך בעיקר מפגשים חבריים

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אנו זוג מחולון, מחפשים זוגות לבילוי משותף, מוסיקה תאטרון טיולים בארץ ובחול וכל מה שבא, אך בעיקר מפגשים חבריים

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שאלה נבונה

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

היי. אני מארגנת מפגשים לנשים בלבד בשבת בצהריים כל אחד יכולה להביא משהו  שאוהבת עם סיפורים מרתקים ,כייפי או הרצאה בכל נושי שמעניין לנשים כמו  יופי,אופנה,גיל המעבר,בישול,ילדים,פסיכולוגיה ו.  גברים...גברים..וכל נושי אחר שחשוב למפגש נשים ושיחות נפש.ובאווירה ביתית,חמה וחברותית עם הרבה ליצחוקים והומר כדי למלה את הנפש לשבועה החדש.גילאים 50-60מוזמנות

אנא צרו קשר איתי במייל שלי zarid1@hotmail.com

זוהר

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אנחנו זוג בני 65-68 מעונינים בזוגות נוספים למפגשים ובילויים  

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום, אנו זוג בפרק ב' המעונינים להכיר עוד זוגות בטווח הגילאים 55-65 למטרת טיולים, ריקודים ומפגשים מאזור חיפה.

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

חבורה של זוגות בטווח גילאים 50-60 מעוניינים לצרף זוגות נוספים בסטטוס דומה לבילויים בסופי השבוע 

נשמח לקבל פניות למייל :  fg1219@gmail.com 

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אשמח לדעת מהיכן אתם בארץ.

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

הי שרי

אנו קולטים זוגות מהמרכז וגם מהצפון

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום לכם,

אנו מעונינים בהכרות עם מספר קטן של זוגות מאזור הצפון, בכל אופן תודה על המענה

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

היי זהבה,

מתי ולאן הטיול הבא?

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

קארתי את המודעה שלך והיית ואנו שכנים גר בפתח תקווה  נוכל לקים מפגש 

זאב ושרה 

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

zehava/adler@gmail.com

0505698103

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

zehava.adler@gmail.com

תיקון כתובת מייל

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

צביקה אמרת יפה כל הכבוד.

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שרי רמת השרון ואת?

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

מעונינים להכיר זוג נחמד חיפאי בשנות 50-60 לבלוי משותף בתי קפה

טיולים הצגות

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

נשמח להכיר זוג חיפאי בשנות ה50-60 למטרת בילוי משותף

בתי קפה ריקודים טיולים

מעונינים להכיר זוג  חיפאי נחמד לבילוי משותף

בתי קפה ריקודים הצגות

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אני ובעלי זוג נשוי אשמח להכיר זוגות נשואים

האימל שלי הוא ronit3032@walla.com

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום,

אנו זוג נשוי בני 56 נוסעים לשבוע ביחידת נופש גדולה באוסטריה בסוף אפריל, מחפשים זוג המעוניין להצטרף לנסיעה. 0522494466. חג שמח

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

שלום אנו זוג 58 מהמרכז מייל htkanot@013.met

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

אנחנו כמה זוגות מאזור ראשון לציון מעוניינים לצרף אלינו בני 60+למטרת בילויים משותפים כגון סרטים הצגות בתי קפה

! דווח למנהל האתר
הוסף תגובה

תגובות, דעות, המלצות