מחיר אורח - 0 ש"ח
מחיר ביגטיים - 0 ש"ח
פרטים והרשמה בטלפון: 073-7028738 8 לילות – 9 ימים יום 1 – תל אביב – מדריד - מלאגה – קוסטה דל סול יום 2 – קוסטה דל סול – גיברלטר – מיחאס - קוסטה דל סול יום 3 – קוסטה דל סול – שמורת הטבע טורקאל - רונדה – סביליה יום 4 – סביליה יום 5 – סביליה - קורדובה - גרנדה יום 6 – גרנדה יום 7 –גרנדה – טולדו - מדריד יום 8 – מדריד – עמק הנופלים – סגוביה - מדריד יום 9 – תל אביב - מדריד תאריכי יציאה: 12.04.2017- 21-22.04.2017 15.05.2017- 23-24.05.2017 24.05.2017- 01-02.06.2017 07.06.2017- 15-16.06.2017 21.06.2017- 29-30.06.2017 05.07.2017- 13-14.07.2017 19.07.2017- 27-28.07.2017 02.08.2017- 10-11.08.2017 06.09.2017- 14-15.09.2017 19.09.2017- 27-28.09.2017 01.10.2017- 09-10.10.2017 04.10.2017- 12-13.10.2017 פרטים נוספים והרשמה: חברת "פגסוס" בטלפון- 073-7028738
טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב*
כולל: חצי פנסיון
נמריא מנתב"ג בטיסת בוקר למדריד. לאחר הנחיתה בשדה התעופה בשעות הבוקר המאוחרות נצא עם אוטובוס לסיור* פנורמי ראשוני בבירת ספרד, מדריד. מהערים החשובות והיפות בעולם. נסייר ככל שהזמן יאפשר ובהתאם לזמן טיסת ההמשך נחזור לשדה התעופה. נצא בטיסת פנים ממדריד למלאגה. עם הנחיתה העברה למלון באזור קוסטה דל סול לארוחת ערב ולינה.
*הסיור במדריד מותנה בכך שזמן ההמתנה במדריד יהיה לפחות 6 שעות. בזמן הפחות מכך אין טעם לצאת משדה התעופה ולחזור. זמן הטיסות מתעדכן בכפוף לחברת התעופה "איבריה".
הבוקר ניסע לאורך קוסטה דל סול מערבה אל צוק גיברלטר, מושבת הצוק הבריטית הפטורה ממס השוכנת על מיצר גיברלטר המפריד בין הים התיכון והאוקיינוס האטלנטי. נעלה עם מיניבוסים לסיור בצוק, נערוך תצפית לעבר המיצרים ויבשת אפריקה ונבקר במושבת הקופים. כמו כן נבקר במערת סנט מיכאל שעל הצוק. נרד מהצוק לשוטטות במדרחוב הידוע ובו חנויות פטורות ממע"מ. לקראת אחר הצהריים נמשיך ונעלה במעלה רכסי ההרים אל מיחאס, כפר אנדלוסי טיפוסי על בתיו הלבנים והציוריים ונצפה אל נופי קוסטה דל סול וחופי הים התיכון. בתום הסיור נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה אל עבר שמורת טבע טורקאל. זהו רכס וגן גאולוגי של תופעות יוצאות דופן אשר נוצרו עקב בלייה של הרוח. סלעים ענקיים, שהטבע עיצבם בצורות שונות – שטח מחורץ בסלעים בצורות שונות היוצרים מראות נוף מיוחדים במינם, הסיור כולל תצפית אל העמק הפרוס מתחת. בתוך המתחם שביל הליכה מעגלי בו נתרשם מקרוב מהנוף המרתק. נמשיך בנסיעה מערבה ונגיע לביקור ברונדה – עיר מלחמות הפרים, נצפה אל הצוק האדיר עליו היא יושבת ונשוטט מעט בסמטאותיה העתיקות והציוריות. נמשיך לסביליה לארוחת ערב ולאחריה נצא לסיור ערב קצר בסביליה. חזרה למלון ב-22:00.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברובע היהודי שהפך איזור מגורים מועדף. נשוטט מעט על גדותיו של הנהר הכביר, נראה את בית החרושת לטבק ששימש רקע לאופרה "כרמן", נבקר בפלאזה אספניה ובפארק מריה לואיזה. נבקר בקתדרלה המפוארת ובחיראלדה, מגדל הפעמון של הכנסייה. נמשיך ונטייל בעיר ונגיע לביקור באלקזר המרשים. ארמון מדהים ביופיו אשר בנוי בסגנון מודחאר, המשלב סגנונות של מורים (מוסלמים), יהודים ונוצרים עם שינויים ותוספת אשר נעשו לאחר מכן ע"י המלכים הספרדיים בעיקר בסגנון הרנסס. סגנון זה אומץ במאה ה-14 ע"י ספרד הנוצרית. זהו מקום משכנם של בית המלוכה הספרדי כאשר הם מבקרים באיזור אנדלוסיה. נמשיך לשייט על נהר גוואד אל כביר (הנהר הגדול) אשר חוצה את העיר. בעברו הנהר בסביליה היה נמל שוקק חיים וממנו יצאו הספינות ליבשת אמריקה כולל מסעו המפורסם של כריסטופר קולומבוס לגילוי ישבת אמריקה. ארוחת ערב ולאחריה נצא לבילוי במועדון פלמנקו, ליהנות ממופע ריקוד מדהים המאפיין את העומק והיופי של תרבות ספרד. חזרה למלון ללינה.
הבוקר נצא את סביליה בדרכנו לקורדובה. נסייר בקורדובה, אחת הערים העתיקות בספרד, אותה בחר הרמב"ם למשכנו. נשוטט בסמטאות הרובע היהודי, נגיע לכיכר ע"ש רבי יהודה הלוי ולכיכר הרמב"ם. נצפה בפסלו של הרמב"ם ונבקר (אם יתאפשר) בבית הכנסת העתיק. נבקר במסקיטה – מסגד מפואר בעבר, השני בגודלו בעולם אחרי המסגד במכה בתוכו "שתלו" הנוצרים את אחת מהקתדרלות המפוארות בספרד. בהמשך ניסע לגרנדה, מעוזם האחרון של המוסלמים בספרד. עם ההגעה העברה למלון לארוחת ערב ולינה.
לאחר ארוחת הבוקר נסייר בגרנדה בה נוכל לראות עדיין את שרידי התרבות המורית. נבקר בארמון אלהמברה* גולת הכותרת של האדריכלות המוסלמית בספרד.זהו ארמון מרשים מבחינה ארכיטקטונית מבחינה חיצונית ופנימית. נטייל בגני חנרליפה - ארמון הקיץ של שליטי גרנדה על שלל גינותיו ומזרקותיו ונצפה על גבעת אלבייסין –הרובע המוסלמי העתיק של העיר. אחר הצהריים נצא דרומה לסיור ברכס הרי סיירה נבאדה. נטייל בין כפרים אשר כאילו נשכחו עם הזמן ונתרשם מהנופים הנפלאים. לאחר הביקור חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.
*זמן הביקור בארמון אלהמברה כפוף לאישור הרשויות המקומיות, כך שיום הטיול יותאם ביחס לזמן הביקור בארמון.
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה אל עבר טולדו. בדרך באם יתאפשר נוכל לראות את תחנות הרוח המפורסמות של דון קישוט המתוארות בספרו של מיגל סרוונטס. עם ההגעה נצא לסיור מודרך בעיר טולדו, בירת ספרד עד למאה ה-16 הממוקמת על צלע הר בקרבת נהר הטאחו ובה שרידים רבים של מורשת יהודית. נעבור ליד הקתדרלה הגותית, נבקר בבית הכנסת אל טרנסיטו ובכנסיית סאן טומה שבה נמצא הציור המפורסם של הצייר היווני אל גרקו אשר חי ופעל בטולדו במאות ה-16 וה-17. נערוך תצפית פנורמית על העיר. בתום הסיור נמשיך בדרכנו צפונה אל עבר מדריד, בירת ספרד ומחוז קסטיליה. ארוחת ערב ולינה במלון.
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מעניין. נבקר בעמק הנופלים, (כולל כניסה לאתר) שם הקים הגנרל העריץ הידוע פרנקו, אנדרטה לזכר הנופלים במלחמת האזרחים. נמשיך לסגוביה לביקור בעיר מיוחדת זו שהוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. העיר היתה מיושבת עוד מימי קדם ושגשגה בשלהי ימי הביניים. נבקר באלקזר המרשים אשר נראה כאילו נלקח מסיפורי האגדות. נחזור למדריד לארוחת ערב במלון ולאחריה נצא לסיור ערב מדליק בבירת ספרד. חזרה למלון ללינה.
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מודרך במדריד, אחת מערי אירופה היפות. נעבור בשדרות הרחבות–הקסטליינה, אלקאלה, גראן ויה ופסאו דל פראדו שביניהן שזורות כיכרות יפות: פלאסה קולון, סיבלס, פוארטה דל סול, פלאסה אספנייה, פלאסה אוריינטה, כיכר העצמאות, כיכר קולומבוס ופלאסה מיור. נבקר בכיכר "אל" מול ארמון המלך, נמשיך לביקור בגני רטירו ונסייר רגלית עם מדריך הקבוצה בפוארטו דל סול ברחובות הצרים של העיר העתיקה ונוכל להנות משפע מסעדות, בתי קפה, ברים וחנויות בוטיק למיניהם, נעבור ונראה את איצטדיון הכדורגל של ריאל מדריד "סנטיאגו ברנבאו" וקמפוס האוניברסיטה. בערב ההעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה. הגעה בשעות הלילה המאוחרות בין יום 9 ליום 10.
{{PostId.ShortDescription}}