הסיפור שלנו

ביגטיים 60+ הוא מועדון חברתי
תרבותי, הגדול בישראל
לגילאי 60 ומעלה

ביגטיים 60+ הוא היום המועדון החברתי – תרבותי המוביל בישראל לגילאי 60 ומעלה.

אבל איך הכל התחיל?

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 2002. עוזי ברעם, שהיה שר התיירות עד 1999, מחליט להקים חברה שתציע מגוון שירותים ומידע לבני 50 ומעלה בישראל. באותם ימים, האוכלוסייה המבוגרת בישראל כמעט 'שקופה' ולא מקבלת ייצוג הולם במגזר העסקי ואין חברה המציעה פתרונות ייחודיים מותאמים לגילאי 50 ומעלה.

מייסדי החברה מזהים את הצורך של הקהילה המבוגרת בישראל במוצרים, שירותים וידע המותאם לסגנון חייהם. החברה הפיקה מגזין חודשי, בשם קלאב 50, אשר הגיע לכל חבריה והציע תוכן ייחודי לגילאי 50 ומעלה.

עד מהרה, ועם הצטרפות עוד ועוד חברים למועדון, התרחבה פעילות המועדון בהתאם לצרכים של חבריה וכך נפתחו מפגשים ייחודיים בנושאים אשר העסיקו את הקהילה, המועדון החל להפיק אירועי קונספט, טיולים וסיורים בארץ וגם בעולם, סדנאות, קורסים, ערבי שירה וריקוד ועוד מגוון של פעילויות ייחודיות במחירים מיוחדים לחברי המועדון.

מראשית דרכינו, ראינו את עצמנו מחויבים למתן מענה איכותי ומספק לצרכי האוכלוסייה המבוגרת בישראל ומתוך כך הוקם אתר הכרויות ייחודי אשר שגשג והפך במרוצת הזמן לאתר ההיכרויות המוביל לגילאי 50 ומעלה.

שמונה עשרה שנה חלפו ובמהלכן המציאות השתנתה והמועדון התאים את עצמו גם הוא לשינוי

בסוף שנת 2020 אנו מבינים שהחמישים של פעם, זה כבר השישים של היום. המבוגרים החדשים, חברי הקהילה שלנו, אלו שזה הזמן שלהם, הם חצו את גיל שישים. וכך, בתהליך של שינוי והתחדשות, שם החברה עודכן ל "ביגטיים 60+"

אנו ממשיכים לצעוד לקראת הגשמת החזון אשר הוביל את החברה מיום היווסדה, המועדון האיכותי ביותר בישראל, לאנשים איכותיים בגילאי 60 + תוך הענקת מעטפת מלאה של חברה, תרבות, צרכנות והעשרה

הסלוגן עודכן גם הוא למשפט אשר כבר הפך לשגור בפי החברים ועובדי החברה ומתמצת את מהות המועדון.

זה הזמן שלנו

במיוחד בתקופה האחרונה כאשר מצאנו את עצמנו עומדים מול דלתות סגורות ונאלצים להמציא את עצמנו מחדש, דווקא עכשיו כשאנו מוצאים את עצמנו מרחקים יותר ואולי בודדים יותר.

חשוב לנו לזכור ולהזכיר – עכשיו. זה הזמן שלנו.

לא נחכה לזמן הנכון ולא נדחה למחר. כל יום הוא חשוב וכל יום יכול להיות טוב יותר.

זהו המסר העיקרי שאנו רוצים להעביר כעת לקהילת 60+ בישראל. זה הזמן שלנו.

העיקרון המרכזי שמוביל אותנו בעשייה שלנו בביגטיים 60+ הוא הרכיב הסודי הנדרש כדי להפוך כל רגע לטוב יותר – גם עבור עצמנו וגם עבור הסביבה שלנו.

הרכיב הסודי הזה הוא מהווה ערך מרכזי בעשייה שלנו ובמסר שאנו רוצים להטמיע בקהילה. נדיבות.

תרשו לעצמכם חיים בנדיבות. נדיבות כלפי עצמכם, נדיבות כלי הסביבה שלכם כי מגיע לכם יותר, במיוחד בזמן הזה.


group.jpg

זה הזמן להצטרף לביגטיים

מחכה לכם עולם שלם של תוכן, חוויות, אנשים חדשים
והטבות משתלמות במיוחד בשבילכם!

group-25@3x.png

זה הזמן להטבות

עולם שלם של הנחות והטבות למגוון אירועים ולמוצרים שונים. זה הזמן ליהנות מהחיים ולקנות את כל מה שבא לנו בהנחות משתלמות רק בשבילנו.

group-3@3x.png

זה הזמן לאהבה ❤️ 

מתי נתרגש, נתלהב ונתאהב מחדש אם לא עכשיו?

זה הזמן לחשוב על כמה משפטי פתיחה מוצלחים ולהתחיל שיחה עם אנשים חדשים.

group-23@3x.png

זה הזמן ליהנות

ליהנות מהחיים עם קבוצות ספורט ליד הבית, תרגול יוגה, פילאטיס או צ'י קונג בפארק, הרצאות מומחים וכתבות מגזין על איכות חיים, תזונה וטרנדים בריאותיים.

הצטרפו לרשימת 
התפוצה שלנו

Loading...